אודותיי
גבריאל


אני בן 52, נשוי לסיניה ואב לארבעה ילדים מקסימים לפני הכל ! חוץ מזה..
הנני מטפל, מדריך ומורה בתחום הפסיכותרפיה הגופנית הביודינמית. 

מלמד פסיכותרפיה, טיפול זוגי, הנחית הורים ועוד במוסדות שונים בארץ ובאירופה, בינהם: מכללת רידמן,                    מרכז השגים ' LSBP בית הספר לפסיכותרפיה גופנית בלונדון ועוד.

חבר בארגון האירופאי לפסיכותרפיה גופנית ה EABP ונציג מכללת רידמן בארגון חשוב זה.

לפני כ 20 שנים, אחרי לימודי מנהל עסקים ומלונאות ועבודה בתחום הניהול העסקי בארץ, הגעתי לאנגליה, במטרה לעבור מסע התפתחות אישי רוחני ובאמצעות רצף  של "צירופי מקרים" הגעתי לשני מוריי המרכזיים:
 * גרדה בויסן ז"ל - מפתחת תחום הפסיכותרפיה הביודינמית, ממשיכת דרכו של וילהלם רייך - אבי הפסיכותרפיה   
   הגופנית - איתה ועם צוות מוריה למדתי 5 שנים ,   ב Gerda Boysen Center לימודי פסיכותרפיה גופנית - 
   ביודינמית  Biodynamic Psychotherapy , כולל  התמחות  בטכניקות ייחודיות של עבודת מגע ותנועה ,
   עבודה אנרגטית ועבודת נשימה וקול בלונדון.
* קיט קסבורן - מורה רוחני , מומחה בנושא פיתוח היכולות העל חושיות וסופר - איתו עברתי הכשרה ארוכה,
בת כ 3 שנים, בלימוד והבנת הרובד הרוחני ,  פיתוח האינטואיציה הפנימית והעליונה שבנו,
הוראת מדיטציה ודמיון מודרך ועוד ב  College of Psychic studies   בלונדון.

בארץ למדתי והתמחיתי בטיפול זוגי ומשפחתי בת.ל.מ. ואח"כ ב"בינינו".
אני מדריך מוסמך בפסיכותרפיה גופניתו בעל נסיון טיפולי של כעשרים שנים.

חזרתי לארץ מתהליך ההתפתחות  אישי והלימודים ב 1999 ומאז אני מטפל , מדריך ומלמד את תחום הפסיכותרפיה הגופנית,  טיפול זוגי, איזון גוף נפש , מדיטציה ודמיון מודרך, יחסי מטפל מטופל, מיניות ואתיקה מקצועית ועוד.
החל מ 2003 ועד אפריל 2010 ניהלתי וקדמתי את מגמת פסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן -כ 300 סטודנטים ועשרות מורים, במקביל להנחיית עשרות כיתות, לימוד התחום  והדרכות במכללה ובית חולים  "באר יעקב". הייתה לי הזכות, יחד עם דר' מלה מאיר להיות שותף ולהוביל את תהליך ההכרה של הארגון האירופאי לפסיכותרפיה גופנית ה EABP ,   בבית הספר לפסיכותרפיה גופנית של מכללת רידמן.
כיום אני ממשיך להיות חלק מצוות המורים הבכיר של המגמה, מלמד ומנחה סטודנטים בשנים השונות ובמוסדות שונים. מטפל ומדריך פרטני וזוגי ומנחה סדנאות מקצועיות לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.
כמו כן אמשיך לייצג את המכללה והמגמה באירופה.

אני מאוד שמח וממשיך להיות נרגש, מכך שבעשור האחרון הפסיכותרפיה הגופנית, תופסת מקום של כבוד בעולם הטיפול הנפשי בארץ, כולל השתלבות בפרקטיקום של הסטודנטים בשנה החמישית בבתי חולים ומוסדות ממשלתיים. מאוד גאה על התפתחות בית הספר לפסיכותרפיה גופנית של מכללת רידמן , המכשיר כ 30 מטפלים מצוינים בכל שנה.
אני רואה בקליניקה הפרטית שלי בתל אביב ואצל קולגות מהתחום ומעולם הפסיכולוגיה הקלינית והפסיכאטריה, יותר ויותר מודעות ורצון להבנה עמוקה של עולם הנפש בשילוב עם מרחבי הגוף, נשימה ונשמה. 

אני רואה במקצוע הטיפול והלימוד של פסיכותרפיה גופנית ביודינמית, זכות גדולה לליווי של מטופלים, סטודנטים, מודרכים ועמיתים ורואה את התחום, גם בתור דרך לחיים בריאים יותר, הדרכה להורות מלאה ומשמעותית יותר ועזרה עם כל ההתמודדויות וטראומות שיש לנו במדינתנו - ישראל.
 

 
פסיכותרפיה גופנית בטיפול זוגי
קורס לאנשי מקצוע מתחומים שונים , המעונינים לעבוד עם זוגות ולשלב בטיפול הזוגי, ...
[לידיעה המלאה]